{{:: 'cloud_flare_always_on_short_message' | i18n }}
Check @genius for updates. We'll have things fixed soon.

Feis

AKA: Faisal Mssyeh

About Feis

Feis (echte naam: Faisal Mssyeh) is een Nederlandse rapper uit Rotterdam.

In 2007 brak Feis door met het nummer “Klein, Klein Jongetje” van U-Niq. Een jaar later kwam de track “Zegevieren” met Winne uit. Hierna was het wachten tot 2014, waarin het solo debut-album van Feis Hard van Buiten, Gebroken van Binnen uitkwam.

Feis was laatst weer te zien in de 101Barz Megasessie 2016.

He died in the early morning of January 1, 2018 after being shot while in Nieuwe Binnenweg. A news article reads,

Kort na vijf uur vanmorgen was er een schietpartij op de Nieuwe Binnenweg. Een slachtoffer zakte ter plekke ineen en werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De ander meldde zich zelf in het ziekenhuis. De politie arresteerde zeven verdachten op het Heemraadsplein. Na het lossen van schoten gaven deze verdachten zich over.

Facebook | Play All | MX Player PRO download full version